Bon Prezentowy

Bon Prezentowy - Trafiony Prezent

Specjalnie na Państwa prośbę uruchomiliśmy nową usługę "Bon Prezentowy - Trafiony Prezent". Wielokrotnie zadawali Państwo sobie i nam pytanie "Czy zakupiony prezent będzie podobał się osobie obdarowanej?" Dziś ten wybór możecie pozostawić osobie dla której szukacie prezentu. Wystarczy zamówić bon prezentowy.

Co to jest Bon Prezentowy?
Bon Prezentowy jest to bon o wartości określonej przez Klienta. Sami Państwo określają wartość i czas ważności bonu. Osoba dla której wykupują Państwo usługę bonu może otrzymać go w formie elektronicznej bądź przesyłką pocztową w formie papierowego kuponu.

Jak zrealizować Bon Prezentowy?
Po dokonaniu zakupów i udaniu się do kasy w sklepie internetowym należy podać kod z bonu, - umieścić go w polu "Kod rabatowy", a następnie postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

Jak zamówić Bon Prezentowy?
Aby zamówić Bon Prezentowy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem infolinii 888 83 00 84 w celu ustalenia szczegółów


Regulamin usługi Bon Prezentowy - Trafiony Prezent

1. Bon Prezentowy jest to bon jednorazowy o określonej wartości i dacie ważności.

2. Realizacja bonu następuje tylko w sklepie internetowym Porcelana-Ćmielów.com

3. Do wartości bonu Klient realizujący bon może dokonać dopłaty. Ewentualny zwrot z wartości bonu nie może przekroczyć 10% wartości bonu.

4. Nie należy udostępniać osobom trzecim kodu umieszczonego na bonie Prezentowym. Klient ponosi odpowiedzialność za ewentualne udostępnienie kodu, który może być tylko jednokrotnie użyty.

5. W pozostałych kwestiach ma zastosowanie ogólny Regulamin Porcelana-Ćmielów.com